شنبه ، 4 بهمن ، 1399
حداقل
دفتر مشاوره امین

مرکز مشاوره امین

معرفی پرسنل :

آقای حمید کمال                                                                                               


 

معرفی اجمالی مرکز مشاوره امین

 - مرکز مشاوره امین واحد چالوس با استفاده از اساتيد متخصص با گرایش مختلف روانشناسی، جامعه شناسی، الهيات (مذهبی) مشاوره تحصیلی، حقوق، کارآفرینی و ... در حال فعالیت می باشد ساعات حضور همکاران مرکز از ساعت 16-8 با حضور منظم مسوول مرکز آماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمينه های متعدد و جديد نظیر کسب و کار مشاوره های حقوقی به دانشجويان می باشد.

- امکانات مطلوب مرکز مشاوره امین واحد چالوس، محیطی امن برای حضور دانشجويان و مراجعان جهت دریافت مشاوره های حضوری فراهم آورده است؛ البته شایان ذکر است در شرایط استثنایی کرونایی فعالیت ها در ایام تعطیلات به صورت مجازی و تلفنی طبق جدول زمانبندی خدمات مشاوره ارائه شده است. این مرکز در ایام آغازین سال تحصیلی جدید با چاپ و نشر بروشورهای رنگی، اقدام به معرفی مرکز و فعالیت های آن در بین دانشجویان جدید نموده است. نیز از اسفند 1398 با ابلاغ دستورالعمل تشکیل گروه های همیاران مشاور، از ظرفیت دانشجویان رشته روان شناسی جهت بازنشر پیام های مرکز استفاده می نماید.

- این مرکز با ایجاد تعامل مطلوب با دانشکده های مختلف ، بخش حراست و... واحد، ضمن همکاری در رسیدگی مسوؤلانه و محرمانه به مشکلات دانشجویان معرفی شده، در کوتاهترین زمان نسبت به برگزاری جلسات مشاوره و اعلام نظر کارشناسی خود به صورت محرمانه به مسوول دانشکده یا قسمت های ذی ربط، جهت اتخاذ هرگونه تصمیم مقتضی اقدام می نماید. شایان ذکر است، فعالیت های مرکز مشاوره امین واحد متناسب با مقتضیات هر زمان می باشد. توضیح اینکه برای مثال با شروع ایام امتحانات با بارگذاری ویس های همکاران مرکز در کانال روبط عمومی و سایت دانشگاه با محتوای راههای کنترل اضطراب و یا با نشر ویژه نامه مخصوص امتحانات سعی در کاهش میزان استرس دانشجویان در ایام امتحانات می نماید. هم چنین در ایام تعطیلات کرونایی و حتی در مواجهه با موضوع آموزش بر خط و مجازی که طیف گسترده ای ازدانشجویان را با چالش جديد آموزشی مواجه ساخت، اين مرکز با اقدام به نشر وِیژه نامه های متعدد، ویس های متنوع همکاران متخصص، و بروشور، به شکل مجازی در کانال و سایت مرکز مشاوره دانشگاه اقدام به ايجاد آرامش در بین دانشجويان و ارتقای سطح بهداشت روانی آنها نموده است

دی ان ان